Будівництво бетонного басейну, монтаж обладнання.

Бетонні басейни

Бетонні басейни є найбільш міцними та довговічними. Варіанти облицювання: плівка Лайнер, керамічна плитка, склокерамічна мозаїка. Можливі варіанти виготовлення довільних форм та розмірів за бажанням замовника. Вони потребують значних капіталовкладень та тривалого терміну будівництва.

Залізобетонні басейни – це своєрідна класика в їх будівництві. Технологія відливу ванни басейну з бетону дозволяє виконати конструкцію будь-яких форм і розмірів по бажанню замовника, або на вимогу архітектора-дизайнера. Використовується, як при будівництві нового будинку, так і при вбудовуванні у вже існуюче приміщення. Бетонний басейн – це єдиний варіант, що дозволяє використовувати мозаїку для облицювання. А саме мозаїка і є тією родзинкою, яка здатна перетворити звичайний басейн у витвір мистецтва.  Також це чи не єдиний вид басейну, якому слід віддати перевагу при будівництві в приміщенні.

Чаша може мати будь-які габарити і форми, але її конструкція повинна відповідати наступним вимогам:

– міцність;

– стійкість;

– довговічність;

– надійність в експлуатації;

– теплоізоляція;

– гідроізоляція (як з внутрішнього, так й зі зовнішнього боку);

– забезпечення санітарно-гігієнічного режиму;

– захист ґрунтів від зволоження.

Важливим аспектом при будівництві бетонних басейнів є гідроізоляція чаші, вибір марки бетону і арматури при обов’язковому дотриманні технології монтажу. Висока якість всіх складових забезпечать  довговічність споруди і безпечність її експлуатації. Наприклад, нанесення штукатурки на густий, добре провібрований бетон пов’язане з ризиком поганої адгезії і відшаруванням її від основи через деякий час. Уникнути цього можна, використовуючи спеціальні водостійкі (еластичні) суміші. Заглиблені в землю поверхні басейну, або ті, що межують з нею, утеплюються ззовні для збереження тепла. Для облицювання поверхні чаші використовують кахельну плитку, скляну мозаїку або плівку ПВХ. Покрити чашу плівкою можна значно швидше і дешевше, ніж викласти мозаїчний малюнок. Але мозаїка – це ексклюзив, крім того, вона стійка до утворення колоній бактерій та вапняного нальоту.

Мінімально необхідний комплект обладнання для фільтрації води включає в себе:

– піщаний фільтр;

– циркуляційний насос;

– нагрівач води;

– донний трап;

– скімер;

– форсунки повернення;

– трубні розводки;

– щит управління.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик