Скловоконні басейни

Найшвидший в монтажі тип ванн басейнів (2-3 тижні під ключ). Конструкція чаші:  багатошаровий композитний матеріал. Стійкий до прямого ультрафіолетового випромінювання та сезонних перепадів температур. Форми та розміри обмежені виробником. Умовно велика вартість ванни басейну компенсується відносно низькою ціною загальнобудівельних робіт.

Матеріал, з якого виготовляються скловолоконні басейни, об’єднує в собі цілий ряд переваг. Про його міцність, гнучкість і еластичність говорить той факт, що з нього виготовляють корпуси локомотивів, луки і лопаті вертольотів, корпуси яхт і опори для мостів. До того ж цей композитний матеріал володіє високою зносостійкістю. Термін «життя» скловолокна практично необмежений.

Якщо розрахувати витрати на будівництво, експлуатаційні витрати і довговічність, то басейни з композитних матеріалів являються найбільш вигідним вкладенням грошей у порівнянні з іншими видами басейнів.

Наші басейни виготовлені в заводських умовах і пройшли поетапний контроль якості. Якість наших басейнів не буде залежати від настрою і кваліфікації будівельників. Поверхневе покриття – гелькоут – не має пористості і, у порівнянні з лайнером і мозаїкою, знижує витрати хімії, а вода по своєму складу наближена до природної.

 

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик