Батутні накриття для басейн

Кращим способом підтримувати чистоту і затишок в басейні стане придбання накриття для басейну (укриття басейнів). Накриття для басейну (укриття басейнів) має оригінальний зовнішній вигляд, який функціонально доповнить будь-який тип басейну.

У випадки, якщо Ви шукаєте більш економний варіант накриття для басейну (укриття басейнів), пропонуємо батутні безкаркасні накриття для басейнів (укриття басейнів), у виготовленні яких використовуються новітні технології.


Безкаркасні зимові накриття для басейнів - це практичні батутні укриття басейнів, що забезпечують максимальну водонепроникність.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) виготовляються з міцної поліпропіленової ситотканини, що витримує навантаження більше 350 кг / см кв. Зимові накриття для басейнів (укриття басейнів) екологічні і хімічно стійкі. Завдяки характеристикам високоякісних матеріалів, зимові накриття для басейнів (укриття басейнів) мають антибактеріальні, антигрибкові і світлостабілізуючі властивості.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) виготовляються з урахуванням розмірів і форм басейну, а також особливостей встановлення та місця розміщення басейну.

Також при підборі батутних укриттів для басейнів варто враховувати наявність додаткового обладнання, такого як сходи, водоспади, гірки і т.д.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) такого типу, практичні і зручні в експлуатації, за ними легко доглядати, тому з таким накриттям вода в басейні буде завжди чистою.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) встановлюються безпосередньо над водною гладдю за допомогою спеціальних кріплень, роблячи басейн практично непомітним.