Бетонні басейни

Бетонні басейни є найбільш міцними та довговічними. Варіанти обліцювання – плівка Лайнер, керамічна плитка, склокерамічна мозаїка. Можливі варіанти виготовлення довільних форм та розмірів за бажанням замовника. Потребують значних капіталовкладень та тривалого терміну будівництва.


Залізобетонні басейни – це своєрідна класика в будівництві басейнів. Технологія відливу ванни басейну з бетону дозволяє виконати конструкцію будь-яких форм і розмірів по бажанню замовника або на вимогу архітектора-дизайнера і використовується як при будівництві нового будинку, так і при вбудовуванні у вже існуюче приміщення. Бетонний басейн – це єдиний варіант, що дозволяє використовувати мозаїку для облицювання. А саме мозаїка і є тією родзинкою, яка здатна перетворити звичайний басейн у витвір мистецтва.  Також це чи не єдиний вид басейну, якому слід віддати перевагу при будівництві в приміщенні.


Чаша може мати будь-які габарити і форми, але її конструкція повинна відповідати наступним вимогам:
– міцність
– стійкість
– довговічність
– надійність в експлуатації
– теплоізоляція
– гідроізоляція (як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку)
– забезпечення санітарно-гігієнічного режиму
– захист грунтів від зволоження

Важливим аспектом при будівництві бетонних басейнів є гідроізоляція чаші, вибір марки бетону і арматури при обов’язковому дотриманні технології монтажу. Висока якість всіх складових забезпечать  довговічність споруди і безпечність її експлуатації. Наприклад, нанесення штукатурки на густий, добре провібрований бетон пов’язане з ризиком поганої адгезії і відшаруванням її від основи через деякий час. Уникнути цього можна, використовуючи спеціальні водостійкі (еластичні) суміші.Заглиблені в землю поверхні басейну, або ті, що межують з нею, утеплюються ззовні для зебереження тепла. Для облицювання поверхні чаші використовують кахельну плитку, скляну мозаїку або плівку ПВХ. Покрити чашу плівкою можна значно швидше і дешевше, ніж викласти мозаїчний малюнок, але мозаїка – це ексклюзив, крім того вона стійка до утворення колоній бактерій та вапняного нальоту.


Мінімально необхідний комплект обладнання для фільтрації води включає:
– піщаний фільтр
– циркуляційний насос
– нагрівач води
– донний трап;
– скімер;
– форсунки повернення;
– трубні розводки;
– щит управління.