Cауни

Ми пропонуємо Вам проектування й будівництво саун “під ключ” за індивідуальним проектом. Виготовлення саун ведеться тільки з високоякісних матеріалів. Для оздоблення стін і стелі парного приміщення можуть бути використані наступні породи дерева: липа, вільха, абаши, фінські ялина й сосна, сибірський і червоний канадський кедр.

Полиці найчастіше виготовляються з африканського дерева абаши, що володіє найменшою теплопровідністю, у порівнянні з іншими породами дерева. Також може бути використана липа або вільха.


Обшивання з деревини липи або вільхи досить популярна через співвідношення ціна/якість. Липова деревина має світлий відтінок.

  • Деревина абаши (африканський дуб) володіє найкращими теплоізолюючими властивостями, немаєсучків і не виділяє смолу.
  • Кедрова вагонка має неоднорідний колір і малюнок (від світлого до темного відтінків), немає сучків і не виділяє смолу. Деревина кедра цінується, як довговічний і не піддаючий гниттю матеріал. До того ж, кедр має лікувальні властивості.  Кедрова деревина містить фітонциди, які не тільки знезаражують, а і вбивають хвороботворні мікроорганізми, вони благотворно впливають на людину, в першу чергу на нервову й серцево-судинну системи, а також на органи дихання.

 

Кам’янка може бути електрична або дров’яна. Ми встановлюємо печі таких відомих виробників, як Harvia, Narvi, Helo, Kastor, Термофор або вітчизняного виробництва Новаслав, Пал. Электро-кам’янки можуть бути, як з убудованим, так і з виносним пультом керування. Також можна встановити комбіновану кам’янку з парогенератором для різних режимів — фінської сауни або парової сауни. Дров’яні нагрівачі можуть бути, як і з внутрішньою топкою, так і з виносною, можуть мати камінний портал в якості декорації.

Двері в сауні можуть бути повністю дерев’яні, дерев’яні зі склом або повністю скляні. Ми пропонуємо двері виробництва фінської фірми Harvia, або естонського виробництва, фірми Anders, а також українського виробництва фірми ПАЛ. При установці скляних дверей варто враховувати додаткові тепловтрати на площі полотна дверей.
Ви можете викликати нашого інженера, він зробить вимір приміщення під сауну, підкаже, куди підвести комунікації, запропонує проект і планування майбутньої сауни, розрахує вартість проведення робіт. При укладанні договору Ви вносите 70% передоплату, потім ми комплектуємо сауну, і протягом 1-2 тижнів наші майстри роблять монтаж сауни.