AQUADOCTOR C60 50КГ

 • 7 800.00грн
 • Без ПДВ:7 800.00грн
 • Виробник: Aqua doktor
 • Модель:AQUADOCTOR C60
 • Наявність:На складі
 • Опис:

  Органічна швидкорозчина речовина на основі хлору в гранулах (Аквадоктор C60) або невеликих таблетках по 20 грам (Аквадоктор С60-Т) призначена для шокової (ударної) обробки води, а також для поточної обробки води в басейні.  Являє собою стабілізований склад - не вимагає додавання стабілізаторів хлору в воду.

  Препарат Аквадоктор С60 (Аквадоктор С60-Т) в своєму складі містить 60% активного хлору.  Засіб розчиняється в воді без осаду і нерозчинних відкладень, не веде до утворення осаду і засмічення очисних фільтрів (не містить вапна), при використанні не змінює рівень рН (рН-нейтральний).  Робить позитивний, стабілізуючий вплив на вільний хлор у воді.  Може використовуватися при будь-якому рівні жорсткості води.  Стійкий до впливу прямих сонячних променів і високої температури - може бути використаний у відкритих басейнах без обмежень.  Склад ефективно і негайно руйнівно впливає на бактерії, віруси, грибки, окисляє органічні речовини, що викликають помутніння води басейну.

  Призначений для басейнів з будь-яким покриттям: скляна і керамічна плитка, вініл, плівка ПВХ, поліестер, скловолокно - НЕ знебарвлює і не руйнує ці матеріали.  Для уникнення знебарвлення матеріалу необхідно вводити засіб Аквадоктор С60 (С60-Т) попередньо розчиненим у воді, виливши розчин по периметру басейну, або через скімери, плаваючі дозатори, Хлорінатор.

  Первинна (шокова) обробка: виміряти уровнь pH і, якщо необхідно, привести значення рівня рН до норми (7,2-7,4).  Додавати препарат необхідно з розрахунку 20 грам (або одна таблетка) препарату на 1 м3 води.  Для цього розчиніть необхідно кількість препарату в воді в окремій ємності (відрі).  Потім вилийте отриманий розчин по периметру басейну і включіть фільтрувальну установку.  Після додавання препарату в воду басейну не можна купатися в нбому протягом 10 годин.  Тому проводити обробку варто ввечері, а вранці вже можна купатися.  Для якісної дезінфекції потрібно технологічна перерва не менше 10 годин.  Купатися в цій час не можна.  Тому будь-яке хлорування води краще проводити ввечері.  Після технічної перерви перевірте рівень рН (повинен бути 7,2-7,4) і рівень активного хлору (повинен бути 0,3-0,6мг, але не більше 2 мг).  Регулярна обробка: виміряйте і відкоригуйте рівень pH води, виміряйте рівень хлору.  Додавайте щодня 2-3г порошку (С60) на 1м3 води або 1-2 таблетки (С60-Т) на 10 м3 раз в три дні.  Рівень вільного хлору повинен бути в межах 0,3-0,6 мг / л.  Наведені дозування і інтенсивність використання препарату є рекомендаційною.  Кожен басейн індивідуальний за якістю води, навантаження на басейн, фільтрувального устаткування, температурного режиму і тд.  - тому наведені дози можуть бути, як зменшені, так і збільшені аж до подвійної дози.  Після кількох тижнів інтенсивного використання тестера Ви вже будете знати, який обсяг препарату додати в воду басейну і в які терміни необхідно повторювати цю процедуру.  Головне - слідкуйте за показниками води і приводите їх в норму.  Врахуйте, для підвищення рівня активного хлору на 0,1мг необхідно додати 2г препарату на 1м3 води.

  Не можна кидати сухий препарат або таблетки прямо в басейн!  Чи не виливайте розчин в басейн, поки засіб повністю не розчиниться у воді.  Не змішуйте препарат з іншими хімічними засобами, при контакті з кислотами виділяється отруйний газ.  Додавайте сухий препарат в воду, а не заливайте сухий препарат водою.  Бережіть від дітей!  При попаданні в очі промити водою протягом 10-15 хвилин, звернутися до лікаря.  При ковтанні випити багато води, блювоту не викликати, негайно звернутися до лікаря.  Зберігати в щільно закритій тарі в сухому, провітрюваному місці.  Уникати попадання сонячних променів.  Термін зберігання 3 роки.