Міські фонтани

Будуємо та втілюємо в життя ідеї архітекторів з облаштуванням міських та приватних фонтанів. Ми побудували вже:

  • 2 міських фонтани в м. Хуст.
  • Міський фонтан у м. Снятин. 
  • Фонтан в закритому житловому комплексі Водограй у м. Чернівці. 
  • І кілька десятків приватних фонтанів.

 

Будівництво фонтанів

Будівництву фонтанів передують дизайнерські та проєктні роботи. Коли вже є готові документи, креслення, грамотні розрахунки та схеми, то побудувати фонтан легше та простіше. Довірити проєкт та будівництво міських фонтанів професіоналам — це означає: “виконати 50 % роботи”. Адже збережеться ваш час та гроші. 

У комплекті фонтанів є 3 основні елементи:

  1. Водний резервуар.
  2. Насос (помпа).
  3. Фонтанна насадка.

 Усі інші деталі призначені прикрашати фонтан та полегшувати управління і обслуговування фонтанів.

Іноді джерелом для достатньої кількості води служить природний ставок, озеро або річка. Часто  виготовлення фонтанів передбачає будівництво штучної водойми. Це або бетонна чаша з обов’язковою гідроізоляцією, або готова жорстка пластикова форма, вкопана в ґрунт. 

Коли водний резервуар готовий, будівельники забезпечують тип руху води. Вода може текти неспішно, ледве помітно, а може з шумом і каскадом бризок падати з висоти. Вона може бурлити бульбашками, подібно до природного джерела, а може весело дзюрчати маленьким дзвінким струмочком.

Створення фонтанів неможливе без насоса. Найпростіше будівельне рішення — встановлення заглибного насоса. Вони бувають різних розмірів. Це залежить від того, який буде фонтан. Якщо за задумом замовника та за проєктом висота струменю не перевищує 1,2 метра, зазвичай обмежуються низьковольтним насосом (24 В). Великі фонтани потребують наявності заглибленого насоса, що працює від мережі. Більш складний варіант — так зване «сухе» встановлення насоса. 

Усі етапи будівництва завершуються введенням в експлуатацію фонтану. Спеціалісти перевіряють і регулюють всі системи, режими роботи обладнання.

Найприємніший етап будівництва — оформлення. Тоді можна приховати всі технічні вузли, красиво оформити конструкцію та надати закінчений вигляд.

Сьогодні популярними є фонтани з каменю: природного або штучного. Сполучення води і каменю завжди вважалося красивим і природним. Такі фонтани — чудова прикраса міського парку, дачної або присадибної ділянки, а також офісного чи торгівельного центру. 

Ви бажаєте мати фонтан? Вас зацікавила інформація? 

Звертайтесь до нашої компанії. Ми проєктуємо та будуємо паркові й інтер’єрні фонтани, дачні та ландшафтні, вуличні та садові. За вашим бажанням зведемо фонтани каскадні або плаваючі, танцюючі або світломузичні. Ми не обіцяємо будувати швидко (особливо, якщо це складний, багатоярусний і потужний фонтан), ми обіцяємо будувати якісно.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик