Інфрачервона сауна

«Пара парить, а кісток не варить»

           Упродовж тисячоліть усі світові культури визнавали терапевтичну цінність прогрівання тіла для покращення здоров’я людей, для загоєння ран і для довголіття. Власне лікувально-профілактичні методи прогрівання і способи їх практичного застосування «за всіх часів і народів» поділялися лише на 2 види:   

1) локальне прогрівання хворого органа (рефлектори, розтоплений віск, УВЧ і т. п.);
2) тотальне прогрівання організму (сауна, російська лазня, турецька лазня тощо).
Обидва види, попри незаперечні переваги, мають і суттєві недоліки. Зокрема при локальному прогріванні глибинне проникнення тепла відбувається на маленькій ділянці тіла, не впливаючи на організм у цілому. Недоліки тотального – тіло прогрівається поверхнево, тепло не проникає всередину й не справляє відчутного оздоровлюючого впливу на внутрішні органи й системи організму. Словом, як казали наші прабабці, «пара парить, а кісток не варить».
Проникаюче інфрачервоне випромінювання – шкідливе чи корисне?
Інфрачервоні або теплові хвилі за своєю суттю є абсолютно природні й цілковито безпечні. Найбільше і найважливіше для всього живого на Землі джерело теплового випромінювання – це наше рідне Сонце. Говорячи мовою науки, інфрачервоні промені – це не видимий для ока спектр електромагнітного випромінювання в діапазоні довжини хвиль від 0,76 мікрона до 1 000 мікрон. У інфрачервоних кабінах роль маленьких Сонць виконують спеціальні випромінювачі. Завдяки унікальній конструкції цих пристроїв інфрачервоні хвилі, що виділяються ними, можуть проникати в людське тіло на глибину до 40 мм (у традиційній сауні тіло прогрівається на глибину лише 3–5 мм). Теплова енергія, передана організму цими хвилями, прогріває внутрішні органи, тканини, м’язи, кістки й суглоби, прискорює потік крові та інших рідин. Далі йде «ланцюгова реакція»: посилення циркуляції крові збільшує метаболічний обмін, який, у свою чергу, активізує дію імунної системи організму, покращує живлення м’язів, підвищує постачання тканин киснем.
Прогрівання тканин тіла викликає природну реакцію потовиділення, у процесі якого з організму виводяться шлаки, токсини, зайвий підшкірний жир. А оскільки в кабінах створено м’які термічні умови (підтримуються температура повітря 40–60°С і нормальна вологість), то навантаження на серце й легені зводяться до мінімуму. Ще один надзвичайно важливий момент: під час теплових процедур на короткий час підвищується температура тіла – до 38,5°С, що є імітацією природної реакції організму на інфекційні захворювання. Як наслідок – пригнічується діяльність хвороботворних бактерій та вірусів.
У цілому ж після півгодинного сеансу інфрачервоного прогрівання людина не лише оздоровлюється й поліпшує свій зовнішній вигляд, а ще й отримує колосальний заряд позитивної енергії та чудове самопочуття.

Лікувальний вплив теплового випромінювання
1. При порушеннях серцево-судинної діяльності
Регулярні інфрачервоні процедури допомагають зменшити рівень холестерину в крові – а це, відповідно, зменшує ризик серцевих хвороб (інфаркту, захворювання коронарних судин і т. п.), а також сприяє зниженню високого кров’яного тиску. Крім того, у процесі розширення судин тренуються м’язи, що відповідають за цей процес, тож стінки судин стають еластичніші й рухливіші. Зменшуються й негативні наслідки варикозного розширення вен.
2. При захворюваннях нирок
Інтенсивне потовиділення ефективно звільняє тіло від токсинів та шлаків. Піт, що виділяється в результаті глибокого прогрівання тканин тіла, містить приблизно 80 % води і 20 % підшкірного жиру й токсинів, таких як холестерол, натрій, алкоголь, нікотин, важкі метали (для порівняння: у традиційній сауні людина втрачає з потом лише 5 % жиру й токсинів). Відповідно зменшується навантаження на нирки, які відповідають за виведення шлаків з організму.
3. При порушенні циркуляції крові
Прогрівання інфрачервоними хвилями розширює судини, стимулюючи покращення циркуляції крові, особливо в периферійних ділянках (зокрема в кінцівках) та капілярах. Сеанси в інфрачервоній сауні допоможуть Вам забути про таку прикрість, як «холодні ноги», від якої особливо потерпають літні люди.
4. При хронічних болях у м’язах і суглобах
Інфрачервоні хвилі допомагають усунути повністю або ж значно зменшити такі проблеми, як болі у м’язах, спазматичні скорочення м’язів (судоми), артритні болі – особливо у спині й верхньому плечовому поясі, менструальні болі, ревматизм, радикуліт.
5. При простудних захворюваннях
Регулярні процедури прогрівання підвищують опір організму інфекціям і стримують процес розмноження вірусів. Таким чином досягається подвійного ефекту: теплові сеанси дають людині змогу уникнути простудних захворювань, а також набагато швидше й ефективніше боротися з ними ще в інкубаційний період. Крім того, інфрачервоне випромінювання – просто незамінимий засіб для лікування бронхіту, пневмонії, хронічної нежиті, при яких традиційно вдаються до прогрівання організму.
6. При захворюваннях вуха, горла, носа
Теплове випромінювання дає позитивні результати при лікуванні хронічних запалень середнього вуха й горла, допомагає боротися з носовими кровотечами.
7. При розладах нервової системи
Сеанси в інфрачервоній кабіні заспокійливо діють на нервову систему, знімають стреси, нервозність, нервовий тик, лікують безсоння.
8. При ослабленій імунній системі
Під дією теплового випромінювання підвищується загальна опірність організму несприятливому впливу зовнішнього середовища, стабілізується обмін речовин, покращується діяльність організму на клітинному рівні. Інфрачервоні хвилі служать компенсацією несприятливих наслідків дії ультрафіолетових променів та є єдиним антидотом від сонячних опіків.
9. При розладах травлення
Зменшуються метеоризм, холецистит, стимулюється робота товстого кишківника.
10. При зайвій масі тіла
Теплові процедури призводять до зростання витрат енергії, зокрема й на потовиділення, внаслідок чого спалюються калорії. За підрахунками, півгодинний сеанс прогрівання дозволяє «спалити» від 600 до 2400 ккал, що співвідносне із пробігом мінімум на 10–15 км. Лише за один сеанс можна схуднути на 1 кг, а регулярне їх відвідування допоможе суттєво зменшити масу тіла.
11. При опіках шкіри
Вчені експериментально доказали, що інфрачервоні промені зменшують біль від опіків та пришвидшують процес утворення нової шкіри.
12. При травмах та хірургічному втручанні
За рахунок прискореного метаболічного обміну в організмі відбувається швидке загоєння ран, забоїв, переломів, розсмоктування гематом. Значно скорочується реабілітаційний період після хірургічних операцій (крім випадків імплантування штучних матеріалів).
Краса вимагає жертв?
Активне циркулювання крові у шкірному покриві під дією проникаючого інфрачервоного випромінювання стимулює значне розширення й очищення пор шкіри. Видаляються відмерлі клітини епідермію, шкіра стає гладкою, пружною й еластичною. Усувається цілий ряд шкірних захворювань: вугрова висипка, прищі, кропив’яна висипка, екзема. Крім того, покращується колір обличчя й розгладжуються зморшки.
Інфрачервона сауна «Komate» – чудове доповнення до будь-якої антицелюлітної програми. Адже целюліт утворений з води й жирових клітин, які відкладаються шарами під шкірою. А глибоке проникнення інфрачервоного тепла сприяє розщепленню целюліту й подальшому його виведенню разом із потом. Тож тепер Ви можете йти на значно менші жертви, щоби зберегти свою привабливість та підтягнуту фігуру.
Завдяки своїй унікальній дії на людський організм інфрачервона сауна «Komate» є надзвичайно важливим складовим фактором у підготовці спортсменів. Теплові сеанси сприяють потужному притоку крові до м’язів; допомагають за короткий час вивести у значній кількості молочну кислоту, що накопичується у м’язах під час тренувань. За рахунок прискореного метаболічного обміну швидко нарощується мускульна маса. І що особливо важливо: процедури в інфрачервоній сауні ефективно знімають біль від травм, сприяють швидкому загоєнню забоїв, переломів, розтягнень та розсмоктуванню гематом, які неминуче супроводжують спортсменів.
Поєднання приємного з корисним
Сьогодні інфрачервоні кабіни стали надзвичайно популярні. Їх широко використовують у клініках, фітнес-клубах, басейнах, спортивних центрах і навіть удома. У Європі щороку продають близько 30 000 таких кабін.
Інфрачервона сауна «Komate» – новий удосконалений ефективний винахід, користуючись яким, Ви суттєво поправите здоров’я, усунете чимало косметичних вад своєї зовнішності та статури, водночас зекономивши Ваші час і гроші.
Кабіни виготовлені з ялини або червоного кедра. Всередині в них встановлено 5 інфрачервоних керамічних нагрівачів загальною потужністю 1,8 кВт/год. Також у саунах є автоматичний термостат для підтримання постійної температури, таймер та автоматичний переривник, цифровий датчик і термометр. Для досягнення оптимального прогрівання глибина кабіни становить не більше 90–120 см, ширина – від 110 до 220 см, висота – 190 см. Залежно від своїх розмірів сауни вміщають від 2 до 5 осіб.
Кабіна «Komate» сертифікована в Європі СЕ-маркою, яка підтверджує її безпечність для людей та відповідність вимогам охорони довкілля. У США інфрачервона сауна сертифікована UL-маркою, яка засвідчує, що цей виріб пройшов спеціальні перевірки і був визнаний безпечним у сфері свого призначення.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик