Озера і фонтани. Як укласти ПВХ пленку для озера?

Ставок стане улюбленим місцем у вашому саду, незалежно від того чи надасте ви йому  геометричну чи збережете  його природну округлу форму, встановите в ньому фонтан чи побудуєте водопад.
Щоб ставок відповідав вашим уявленням, увагу слід приділити його правильному плануванню, розбивці і обов’язково гідроізоляції. Купити плівку для басейну або озера ви можете в нашому магазині в м Івано-Франківську. Гідроізоляційна плівка ПВХ італійського виробництва є екологічно чистою і її сміливо можна використовувати для вкладання в чашу озера чи басейну.З нашими рекомендаціями можна самостійно встелити ПВХ пленку для озера, достатньо дотримуватись кількох рекомендацій, а саме: бажано виконувати такі роботи в сонячну теплу погоду, якщо основа має гостру поверхню то її потрібно встелити шаром піску або геотекстилем. Озеро чи басейн з плавними формами забезпечить змонтованій плівці меншу кількість складок, а отже і більш естетичніший вигляд у воді. Пропонуємо додаткове обладнання для догляду за водою її вільтруванням, а також монтаж освітлення вашого майбутнього озера якісними і надійними німецькими ліхтарями фірм OASE, Pontek.


Як укласти ПВХ пленку дзера?

 

 Орієнтовні розміри водойми.


Площа

Глибина

3-5 м кв

60-80 см

5-15 м кв

80-100  см

більше 15 м кв

100 і більше

Незалежно від того, чи хочете Ви створити фонтан, струмок чи водойму для розведення риб — основою завжди буде правильно вибране обладнання, тому плануючи ставок необхідно правильно підібрати насоси і фільтри. Якщо ви хочете встановити освітлення, подумайте заздалегідь про підведення електроживлення до вимикачів та розеток. Доречі гідроізоляційну ПВХ плівку ви можете придбати завітавши на сторінку нашого інтернет магазину veneda.com.ua. Також ми зможемо допомогти вам в плануванні та монтажу плівки в задуманий вами проект ствака. З нашими роботами можете ознайомитись за цим посиланням veneda.com.ua