ПВХ плівка для озера для басейну, озера, ставку

Якщо функція задуманого водоймища зберігати воду для поливу, плавання або для розведення риби ми рекомендуємо використовувати плівку, яка виготовляється на кальцієвих стабілізаторах або простіше на крейді. Вважаємо, що  гідроізоляційний матеріал, який повинен контактувати і перебувати в навколишньому середовищі не повинен шкідливо впливати на нього і бути екологічно чистим. Якщо ж це пожежна водойма чи ємність для зберігання технічної води то можливий варіант використовувати ПВХ плівку формовану на свинцевих стабілізаторах при виробництві. Як правило ми дуже рідко працюємо з такою плівкою навіть, якщо монтуємо технічну водойму стараючись піклуватися про екологію середовища нашого проживання. Особливо не бажано використовувати таку плівку на території, яка перебуває постійно під впливом сонячного проміння, щоб уникнути випаровуванню свинцю. Важливою характеристико плівки є її еластичнісь та стійкість до ультрафіолетового випромінюванняі саме ці властивості притаманні ПВХ плівці італійського воробництва "Агрілак чорний стандарт". Еластичність і стійкість до УФ випромінювання дозволяє продовжити  функційні характеристики матеріалу на, як мінімум 15 років експлуатації без суттєвих змін в фізико-хімічній структурі ПВХ. 

ПВХ плівка для виготовлення водойми, басейну, фонтану чи озера

Плівку обовязково зварюють (спаюють), якщо стандартних розмірів не достатньо. Для ремонту водойми краще теж використовувати зварювання а не клеєння латок. Надаємо послуги з зварювання плівки та ремонту декоративних басейнів.


Гідроізоляційна плівка Agrilac

Гідроізоляційна плівка Agrilac для озера, ставка, водойми, фонтану, покрівлі даху Ціни на плівку ПВХ. Всі плівки виготовлені на кальцій-цинкових стабілізаторах і не містять важких металів, таких як свинець і барій, які зараз є досить поширеними при виробництві даних плівок. На відміну від інших виробників, має 100% ту товщину, яка задекларована в наведеній таблиці. Наша плівка  - Італійського виробництва, гео-мембранаа, УФ стабілізована підходить для гідроізоляції і створення декоративних басейнів, штучних озер гідроізоляції колодязів, декоративних фонтані, пожежних ємкостей та пожежних басейнів. Плівка виготовлена з використанням кальцій-цинкових стабілізаторів і не містить токсичних речовин – свинець, кадмій і барій, тому придатна для розведення флори і фауни.
Ціна ПВХ пленки

Тип плівкиОписХарактеристика

Ціна за 1 м кв.

ПВХ Чорний СтандартПВХ плівка стабілізована технічним вуглецем від ультрафіолету, чорного кольору. Гарантія 15 роківТовщина плівки 0,5 мм, ширина 4 м

 91

ПВХ Чорний СтандартПВХ плівка стабілізована технічним вуглецем від ультрафіолету, чорного кольору. Гарантія 15 роківТовщина плівки 1 мм мм, ширина 4 м

 145

 ПВХ Чорний Стандарт ПВХ плівка стабілізована технічним вуглецем від ультрафіолету, чорного кольору. Гарантія 15 роківТовщина плівки 1 мм, ширина 8, 6 м.

 155

 

Характеристика ПВХ пленки

Характеристика

 Одиниця виміру

Значення

Товщина

Умови 20 С: 65% вологість

мм

0,5

1

Питома вага

Умови 20 С: 65% вологість

г/см3

1,32

1,32

Твердість по шору

Товщина зразка 5 мм

Умови 23 С: 50% вологість

Шор А

78

78

Морозостійкість

(-40 С)

 

Розриву чи тріщин не помічено

Вологостійкість

72 год при 4 bar

Умови 23 С:

 

Жодних капель не утворюється

(не просочується)

Опір при розтягненні

В довжину

Навскіс

N/mm2

N/mm2

16

14,1

17,1

15,2

Відносне видовження при розриві

В довжину

Навскіс

%

%

340

320

350

330

Наша плівка  - Італійського виробництва, гео-мембранна, УФ стабілізована підходить для гідроізоляції і створення декоративних басейнів, штучних озер, фонтанів, пожежних басейнів та пожежних емкостей, бочок для поливу, та інших великогабаритних конструкція для води.

На відміну від інших виробників, має 100% ту товщину, яка задекларована в наведеній таблиці.