Декоративні озера та ставки

Декоративні озера та ставки

Ставок стане улюбленим місцем у вашому саду. Це не залежить від того, чи буде в нього  геометрична, чи природна округла форма. Встановите в ньому фонтан чи побудуєте водопад.

  Щоб ставок відповідав вашим уявленням, увагу слід приділити його правильному плануванню і розбивці. Метою нашої фірми — бажання допомогти вам у цьому. 

  Садовий ставок — острівець свіжості в оточенні зелені

  Організуйте у вашому садочку місцину для приємних зустрічей і комфортного відпочинку біля води. Численні можливості у створенні ставка породжують різноманітні комбінації по величенні, формі й оформленні. Наприклад, річка–ставок може впадати в ставок, прикрашений фонтаном, де живуть рибки. Ви можете поєднати ставок з альпійською гіркою, терасою. А якщо площа вашої ділянки дозволяє, можете зробити собі ставок для плавання або для розведення декоративних риб.

  Рибам — бути чи не бути ?

Ставок, в якому планується розведення риб, повинен мати глибину не менше 1м. Як правило, в ставку з мінімальною глибиною 1м на 1м–2 можуть жити рибки максимальною довжиною 25 см. Більші риби (наприклад, японські декоративні) потребують більшої глибини ставка — не менше 1,5 м. При цьому слід враховувати, що риби ростуть і з часом будуть вимагати більшого об’єму. Для орієнтації кожній дорослій рибині потрібно не менше 3 м кубічні води, щоб вони себе комфортно почували і швидко не забруднювали воду. Важливою складовою є фільтрація та аерація водойми для комфортного та здорового перебування її мешканців. Бо з часом в озерці появляться і тритони, і водяні комахи, які теж додадуть певного колориту і створять маленьку екосистему біля вашого дому.

Планування: місце, розмір і глибина ставка

Ставок не повинен знаходитися в надто відкритому для сонця місці. Проте, будувати під деревами теж не варто. Шум падаючої води фонтану чи водоспаду можна пом’якшити за допомогою спеціально укладених для цієї мети каменів. Розміри ставка важливі для підтримання біологічної рівноваги в водоймі. Важливо пам’ятати, що за озерцем чи струмком потрібен особливий догляд, щоб в ньому не зароджувалась шкідлива хвороботворна мікрофлора. Для цього варто використовувати спеціальне фільтрувальне обладнання та дотримуватись певних умов при його проектуванні і будівництві.

 Орієнтовні розміри водойми 

Площа Глибина
3-5 м кв60-80 см
5-15 м кв80-100  см
більше 15 м кв100 і більше

Незалежно від того, чи хочете ви створити фонтан, струмок, чи водойму для розведення риб, основою завжди буде доречно вибране обладнання. Тому варто правильно підібрати насоси і фільтри та грамотно зробити гідроізоляцію. Якщо ви хочете встановити освітлення, подумайте заздалегідь про підведення електроживлення і встановлення.

Ціна ПВХ плівки для озера

роботи по монтажу та зварюванню ПВХ плівки

плівка ПВХ гідроізоляційна 1мм

345
грн/м2

Гідроизоляційна плівка для озера, ставка, пожежної водойми, ємностей різного призначення, забезпечує 100% водовідштовхуючий ефект

плівка ПВХ гідроізоляційна 0,5мм

190
грн/м2

Гідроизоляційна плівка для озера, ставка, пожежної водойми, ємностей різного призначення, забезпечує 100% водовідштовхуючий ефект

роботи з ПВХ плівкою

від 45
грн/м2

Виконуємо роботи по зварюванню (спаюванню) шматків плівки між собою, монтаж безпосередньо самої плівки в озеро водойму, ємність яку потрібно гідроізолювати.

ПВХ плівка для озера для басейну, озера, ставку

Якщо функція задуманого водоймища— зберігати воду для поливу, плавання або для розведення риби, ми рекомендуємо використовувати плівку. 

Плівка для ставків і водойм виготовляється на кальцієвих стабілізаторах або, простіше, на крейді. Вважаємо, що гідроізоляційний матеріал, який повинен контактувати і перебувати в навколишньому середовищі не повинен шкідливо впливати на нього і бути екологічно чистим.

Яку саме купити пвх плівку для озера?

Якщо ж це пожежна водойма чи ємність для зберігання технічної води, то можна використовувати ПВХ плівку формовану на свинцевих стабілізаторах при виробництві. Ми дуже рідко працюємо з такою плівкою. Навіть, якщо монтуємо технічну водойму, стараємось піклуватися про екологію середовища нашого проживання. Не рекомендуємо використовувати таку плівку на території, яка перебуває постійно під впливом сонячного проміння, щоб уникнути випаровуванню свинцю.

Важливою характеристикою плівки є її еластичнісь та стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Ці властивості притаманні ПВХ плівці італійського виробництва “Агрілак чорний стандарт”.

Еластичність і стійкість до УФ випромінювання дозволяє продовжити експлуатацію матеріалу більше 15–ти років. Суттєвих змін у фізико-хімічній структурі ПВХ не відбудеться.

 

 

ПВХ плівка для виготовлення водойми, басейну, фонтану чи озера

Плівку обов’язково зварюють (спаюють), якщо стандартних розмірів не достатньо. 

 

У разі, якщо протікає озеро, що робити? Для ремонту водойми краще теж використовувати зварювання, а не латання. Надаємо послуги зі зварювання плівки та ремонту декоративних басейнів.

 Чим постелити озеро, щоб трималась вода?

Гідроізоляційна плівка Agrilac

Гідроізоляційна плівка для озера, ставка, водойми, фонтану, покрівлі даху. 

На відміну від інших виробників, гідроізоляційна плівка Agrilac має 100% товщину, яка задекларована в наведеній таблиці.

Наша плівка — італійського виробництва, гео–мембранаа, УФ стабілізована. Вона  підходить для гідроізоляції фонтану, озера, ставка, водойми, пожежних ємкостей та пожежних басейнів. Плівка виготовлена з використанням кальцій–цинкових стабілізаторів. Не містить токсичних речовин, таких як: свинець, кадмій і барій. Така плівка придатна для розведення флори і фауни.

Характеристика ПВХ пленки

ПВХ плівка стабілізована технічним вуглецем від ультрафіолету, чорного кольору. Гарантія 15 років

Морозостійкість (-40 С)

Вологостійкість 72 год при 4 bar

Наша плівка  – Італійського виробництва, гео-мембранна, УФ стабілізована підходить для гідроізоляції і створення декоративних басейнів, штучних озер, фонтанів, пожежних басейнів та пожежних емкостей, бочок для поливу, та інших великогабаритних конструкція для води.

На відміну від інших виробників, має 100% ту товщину, яка задекларована в наведеній таблиці.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик