Cауни

 

Вибираємо сауну

Сауни під ключ в івано-Франківську та області.

Ви хочете побудувати або змонтувати сауну в своєму будинку, квартирі чи заміській дачі? Чи може в салоні краси, спа–центрі або в готелі чи відпочинковому комплексі?

Ми здійснюємо монтаж саун в місті та по області. Зазвичай, маємо 2 варіанти з нагріву приміщення кам’яною пічюю: електричною та на дрова. Тут ви вже самі вибираєте, яка вам більше імпонує. Комусь подобається запах спаленого дерева в приміщенні сауни, а в когось немає бажання підготовлювати сировину і розпалювати піч. Хтось хоче ввімкнути перемикач і за 30-40 хвилин вже паритись в сауні чи бані без зайвих дій.

Щоб розробити проект, вам потрібно визначитись з вибором, що входитиме в обладнання для саун. Нагрівач на дровах обов’язково передбачає наявність або монтаж димоходу. Натомість електрична сауна потребує лишень достатньої потужності вашої побутової енергомережі.

Як в дров’яному, так і в електричному нагрівачі передбачена опція використання пари в приміщенні сауни. Тобто поливати каміння лійкою не шкодить навіть електричній кам’янці. Головне, потрібно бути обережним і не зловживати надмірною кількістю води, або запарених в ній ефірних олій чи чогось іншого. 

Також є електричні нагрівачі для саун із вбудованою опцією паровиділення. Вже не потрібно самому поливати каміння. За вас це буде робити автоматика, яка налаштовує пару на зовнішньому пульті керування.

Якщо вибір нагрівача для вас є очевидним, можемо переходити до не менш важливого аспекту вашої майбутньої сауни — це вентиляції. Для того щоб перебування в бані чи сауні було максимально комфортним та оздоровчим, дуже важливо правильно зробити вентиляцію приміщення.

Це не складно і необхідно для комфорту, безпеки та здоров’я. Для правильного обміну повітря достатньо буде зробити вентиляційний канал на протилежній стіні від дверей. Нагрівач найчастіше розташовують біля дверей. У такому плануванні відбувається правильна циркуляція повітря. 

Освітлення в сауні тьмяне і не яскраве. Це створює атмосферу релаксу та спокою. Використовують як класичні світильники малої потужності, так і сучасні лед стрічки. Зокрема, підсвітка в стилі зоряного неба, або прихована стрічка під полицями чи на стелі. Також досить популярними є світильники з натуральної гімалайської солі, які проявляють терапевтичний лікувальний ефект при високих температурах з випаровуванням часток солі. Гарно виглядають цеглини з тієї ж солі, які мають напівпрозору рожеву фактуру.

 Пропонуємо вам проектування й будівництво саун та бань “під ключ” за індивідуальним проектом. 

Виготовлення саун ведеться тільки з високоякісних матеріалів. Для оздоблення стін і стелі парного приміщення можуть бути використані наступні породи дерева: липа, вільха, абаши, фінські ялина й сосна, сибірський і червоний канадський кедр.

Полиці найчастіше виготовляються з липи або вільхи і навіть африканського дерева абаши, що володіє найменшою теплопровідністю, у порівнянні з іншими породами дерева.

Обшивання з деревини липи або вільхи досить популярне через співвідношення ціна–якість. Липова деревина має світлий відтінок.

Деревина абаши (африканський дуб) володіє найкращими теплоізолюючими властивостями, немає сучків і не виділяє смолу.

Кедрова вагонка має неоднорідний колір і малюнок (від світлого до темного відтінків), немає сучків і не виділяє смолу. Деревина кедра цінується, як довговічний матеріал, що не піддається гниттю.

До того ж, кедр має лікувальні властивості. Кедрова деревина містить фітонциди, які не тільки знезаражують, а й вбивають хвороботворні мікроорганізми. Вони сприятливо впливають на людину. У першу чергу на нервову й серцево-судинну системи, а також на органи дихання.

Ми встановлюємо печі таких відомих виробників, як Harvia, Narvi, Helo, Kastor, Термофор або вітчизняного виробництва Новаслав, Пал

Електрокам’янки бувають із вбудованим та виносним пультом керування. Можна встановити комбіновану кам’янку з парогенератором для різних режимів фінської або парової сауни. Дров’яні нагрівачі наявні з внутрішньою топкою та виносною. Можуть мати камінний портал в якості декорації.

Двері в сауні можуть бути повністю дерев’яні, дерев’яні зі склом або повністю скляні. Ми пропонуємо двері виробництва фінської фірми Harvia, естонської фірми Anders чи українського виробництва фірми ПАЛ. При установці скляних дверей варто враховувати додаткові тепловтрати на площі полотна дверей.

Хто компетентний в цьому та може підказати, з чого почати та як вести процес встановлення? 

Ви можете викликати нашого інженера. Він зробить вимір приміщення під сауну, підкаже, куди підвести комунікації, запропонує проект і планування майбутньої сауни. Розрахує вартість проведення робіт. При укладанні договору ви вносите 70% передоплату. Ми комплектуємо сауну. І протягом 1–2 тижнів наші майстри роблять монтаж сауни.

Попри це виконуємо післягарантійний сервісний ремонт обладнання для саун, парних та бань. Заміну тенів в електрокам’янках, пультів управління, датчиків вологості та температури. Ремонт плат управління, якщо вони піддаються такому ремонту, або замінюємо їх на нові. Ремонтуємо парогенератори, помпи, насоси, тощо.

Якщо вас зацікавила інформація щодо співпраці з нами, то ми будемо раді з вами поспілкуватись. 

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик