БАСЕЙНИ

Виконуємо монтаж обладнання для очистки води басейнів в Івано-Франківську та області:

Монтуємо басейн під ключ в Коломиї, Косові, Яремчі, Татарові, Долині, Микуличині, Поляниці.

Будуємо басейни бетонні, збірні, стаціонарні, пластикові чаші, композитні, скловолоконні. Виконуємо будівництво басейнів в Івано-Франківську також з природніх натуральних матеріалів: від малих купелей до великих плавальних басейнів.

Здійснюємо монтаж обладнання для очистки води в басейні. Монтуємо, водні атракціони: протитечія, хвилі, гірки. Реалізовуємо монтаж різних видів повітряно-водяних масажів: на дно, на стіни і на борт басейну. Встановлюємо у ваш басейн системи очистки води.

Хочете купити басейн в Івано-Франківську та обладнання, але не знаєте, як за ним доглядати? 

Вода в басейні, перш за все, повинна бути кришталево чистою. Це забезпечується системою фільтрації води. Вона запозичена в матінки–природи, що проходить через товстий шар чистого піску і позбавляється усіх домішок. Окрім того, вода повинна бути позбавлена бактерій та мікроорганізмів. Це досягається системою обеззараження води, яких є чимало: від ручного додавання реагентів, наприклад, хлору, до станцій озонування та іонізації.

 Якщо хочете будувати басейни в Івано-Франківську в будинку або на вулиці, то ми допоможемо Вам в цьому. Для забезпечення комфортного купання басейн повинен підтримувати відповідну температуру (24-29 градусів Цельсія). Це забезпечує систему нагріву води. Нагрівати воду в басейні можна за допомогою електрики, системи опалення, або альтернативних джерел теплопостачання (сонце, вітер).

Під час встановлення басейну в Івано-Франківській області, підключимо декоративне водне освітлення. Для того щоб підкреслити і виділити красу вашого басейну можна скористатись декоративною водяною різноманітною підсвіткою. 

Допоможемо підібрати обладнання для вашого басейна. Монтуємо накриття для басейнів: літнє та стаціонарне для постійного купального сезону. Проектуємо та створюємо дизайн басейну за вашими побажаннями. 

Розміри бетонних басейнів залежать від призначення: чи це буде тренувально–плавальний, відпочинково–розважальний, чи оздоровчо–масажний. 

Тренувально–плавальний басейн характеризується, перш за все, довжиною плавальної доріжки (від 14). Ще однією ознакою плавальних басейнів є глибина: до 2,5–4,2 м.

Відпочинково–розважальними є басейни довжиною до 12 метрів, як правило, і глибиною від 1,2 до 1,6 м. В яких можна розташовувати також водні атракціони, зокрема, протитечії. Яка дозволяє використовувати басейн також як тренувальний. Ще можна обладнати басейн шийним масажем, так званим гейзером, тощо. 

 Надаємо (в разі потреби), консультативні послуги по догляду за станом води в басейні, а також по монтажу басейнів із залізобетону довільної форми.

Використовуємо матеріали і обладнання відомих брендів: MTS, SPECK, BEHNKE, EMAUX, KRIPSOL, DINOTEC.

На ринку басейнів Івано-Франківщини ми з 1999 року. Активно ведемо будівництво басейнів в Буковелі. Перед будівництвом басейну продумайте, яким він буде. Побудуйте басейн надовго!

Вибрати басейн непросто. Сьогодні існує більше 20 способів будівництва басейну від більш примітивних, до екзотичних.

Бетонні басейни

Бетонні басейни є найбільш міцними та довговічними. Варіанти облицювання: плівка Лайнер, керамічна плитка, склокерамічна мозаїка. Можливі варіанти виготовлення довільних форм та розмірів за бажанням замовника. Вони потребують значних капіталовкладень та тривалого терміну будівництва.

Залізобетонні басейни – це своєрідна класика в їх будівництві. Технологія відливу ванни басейну з бетону дозволяє виконати конструкцію будь-яких форм і розмірів по бажанню замовника, або на вимогу архітектора-дизайнера. Використовується, як при будівництві нового будинку, так і при вбудовуванні у вже існуюче приміщення. Бетонний басейн – це єдиний варіант, що дозволяє використовувати мозаїку для облицювання. А саме мозаїка і є тією родзинкою, яка здатна перетворити звичайний басейн у витвір мистецтва.  Також це чи не єдиний вид басейну, якому слід віддати перевагу при будівництві в приміщенні.

Чаша може мати будь-які габарити і форми, але її конструкція повинна відповідати наступним вимогам:

– міцність;

– стійкість;

– довговічність;

– надійність в експлуатації;

– теплоізоляція;

– гідроізоляція (як з внутрішнього, так й зі зовнішнього боку);

– забезпечення санітарно-гігієнічного режиму;

– захист ґрунтів від зволоження.

Важливим аспектом при будівництві бетонних басейнів є гідроізоляція чаші, вибір марки бетону і арматури при обов’язковому дотриманні технології монтажу. Висока якість всіх складових забезпечать  довговічність споруди і безпечність її експлуатації. Наприклад, нанесення штукатурки на густий, добре провібрований бетон пов’язане з ризиком поганої адгезії і відшаруванням її від основи через деякий час. Уникнути цього можна, використовуючи спеціальні водостійкі (еластичні) суміші. Заглиблені в землю поверхні басейну, або ті, що межують з нею, утеплюються ззовні для збереження тепла. Для облицювання поверхні чаші використовують кахельну плитку, скляну мозаїку або плівку ПВХ. Покрити чашу плівкою можна значно швидше і дешевше, ніж викласти мозаїчний малюнок. Але мозаїка – це ексклюзив, крім того, вона стійка до утворення колоній бактерій та вапняного нальоту.

Мінімально необхідний комплект обладнання для фільтрації води включає в себе:

– піщаний фільтр;

– циркуляційний насос;

– нагрівач води;

– донний трап;

– скімер;

– форсунки повернення;

– трубні розводки;

– щит управління.

Збірні басейни

Одні з найпопулярніших та бюджетних варіантів серед капітальних споруд ванн басейнів. Варіант покриття виключно лайнер. Обмежені формами та розмірами заданими заводським виробником (коло, овал). Цей вид басейнів є найпопулярнішим серед приватних забудовників завдяки привабливій ціні і задовільній формі. Значно швидше та меншим коштом монтуються ніж бетонні басейни. Відносно невелика вартість ванни в порівнянні з витратами на будівельні роботи.

Басейни “Milan” і “Toscana” – це найпростіші конструкції, що забезпечує швидкий монтаж. Ці збірні басейни прикрасять будь-яке місце і дадуть можливість зібратися всій родині в єдиному колі. Басейн можна встановити на поверхні або заглибити в землю. Матеріали і конструкція стійкі до низьких температур і дозволяють не зливати воду з басейну на зимовий період.

Басейни “Milan” і “Toscana” виготовлені з високоміцної оцинкованої сталі, що має чотиришарове захисне покриття, яке запобігає корозії. В якості гідроізоляції і одночасно оздоблювального матеріалу застосовується плівка ПВХ з акриловим напиленням.

Комплектація басейну:

– білий оцинкований сталевий лист;

– плівка ПВХ;

– нижній і верхній профілі з пластику;

– профіль.

 У комплект входить ремонтний набір.

Збірний басейн можуть встановити 2 людини.

Монтаж басейну складається з наступних етапів:

  1. Підготовка майданчика під дно басейну

(бетон, утрамбований пісок або будь-яка інша тверда рівна поверхня).

  1. Монтаж нижнього профілю зі сегментів.
  2. Монтаж стінок басейну, закріплення стику поперечною рейкою.
  3. Монтаж підкладки під дно.
  4. Укладка плівки та закріплення її верхніми сегментами.

6.Наповнення басейну водою з розгладженням складок плівки.

  1. Басейни висотою 1,5 м необхідно частково (мін. на 0,75 м) або повністю заглибити в землю.

 

СПА-басейни масажні ванни

Виконуємо проектування, будівництво та монтаж масажного та фільтрувального обладнання для масажних спа–басейнів. Масажі є водяні та повітряні. Влаштувати їх можна на стінах та сидіннях і на дні масажно–оздоровчих СПА-басейнів. Оптимальна кількість масажних місць від 1 до 6, або й більше за бажанням чи потребою замовника. Облицьовуємо плиткою, мозаїкою, ПВХ плівкою, тощо. Спа–басейни можуть бути як окремою ванною, так і вбудованими у великий стаціонарний бетонний басейн. Спа–басейни, враховуючи їх відносно невеликі розміри, можуть працювати на вулиці як і в теплу, так і в холодну пору цілий рік. Детально ознайомитись із цінами та характеристиками спа–басейнів ви можете завітавши до нашого офісу в Івано-Франківську. Ми надамо вам повну інформацію, а також порадимо, який СПА–басейн вам підійде найкраще за технічними характеристиками, розмірами та ціною.

Скловоконні басейни

Найшвидший в монтажі тип ванн басейнів (2-3 тижні під ключ). Конструкція чаші:  багатошаровий композитний матеріал. Стійкий до прямого ультрафіолетового випромінювання та сезонних перепадів температур. Форми та розміри обмежені виробником. Умовно велика вартість ванни басейну компенсується відносно низькою ціною загальнобудівельних робіт.

Матеріал, з якого виготовляються скловолоконні басейни, об’єднує в собі цілий ряд переваг. Про його міцність, гнучкість і еластичність говорить той факт, що з нього виготовляють корпуси локомотивів, луки і лопаті вертольотів, корпуси яхт і опори для мостів. До того ж цей композитний матеріал володіє високою зносостійкістю. Термін «життя» скловолокна практично необмежений.

Якщо розрахувати витрати на будівництво, експлуатаційні витрати і довговічність, то басейни з композитних матеріалів являються найбільш вигідним вкладенням грошей у порівнянні з іншими видами басейнів.

Наші басейни виготовлені в заводських умовах і пройшли поетапний контроль якості. Якість наших басейнів не буде залежати від настрою і кваліфікації будівельників. Поверхневе покриття – гелькоут – не має пористості і, у порівнянні з лайнером і мозаїкою, знижує витрати хімії, а вода по своєму складу наближена до природної.

 

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик