Збірний-каркасний басейн під ключ
(круглий, овальний)

від €210*
за м/кв.

 • Будівельні роботи (викопування, бетонні роботи, засипка)
 • чаша басейну (плівка, каркас), обладнання для очистки води, драбина, прожектор)
 • монтажні роботи
 • хімія першого запуску
збірний овальний басейн під ключ

*ціна вказана за стандартний комплект обладнання

5/5

Бетоний басейн під ключ довільної форми і розміру

від €290*
за м/кв.

 • Будівельні роботи (викопування, бетонні роботи, засипка)
 • чаша басейну (ПВХ лайнер або мозаїка-плитка з гідроїзоляцією, обладнання для очистки води, драбина, прожектор)
 • монтажні роботи
 • хімія першого запуску
Будівництво басейнів під ключ в Івано-Франківську та області

*ціна вказана за стандартний комплект обладнання

5/5

КОМПОЗИТНИЙ (СКЛОВОЛОКОННИЙ) БАСЕЙН ПІД КЛЮЧ

від €270*
за м/кв.
 • Будівельні роботи (викопування, бетонні роботи, засипка)
 • композитна чаша басейну, обладнання для очистки води, драбина, прожектор)
 • монтажні роботи
 • хімія першого запуск
басейн композитний під ключ

*ціна вказана за стандартний комплект обладнання

5/5

Монтуємо басейн під ключ в Івано-Франківську та області: Коломиї, Косові, Яремчі, Татарові, Долині, Микуличині, Поляниці, тощо.

басейн під ключ в Івано-Франківську та області

Будуємо басейни бетонні, збірні, стаціонарні, пластикові чаші, композитні, скловолоконні. Виконуємо будівництво басейнів в Івано-Франківську також з природніх натуральних матеріалів: від малих купелей до великих плавальних басейнів.

Здійснюємо монтаж обладнання для очистки води в басейні. Монтуємо, водні атракціони: протитечія, хвилі, гірки. Реалізовуємо монтаж різних видів повітряно-водяних масажів: на дно, на стіни і на борт басейну. Встановлюємо у ваш басейн системи очистки води.

Хочете купити басейн в Івано-Франківську та обладнання, але не знаєте, як за ним доглядати? 

Вода в басейні, перш за все, повинна бути кришталево чистою. Це забезпечується системою фільтрації води. Вона запозичена в матінки–природи, що проходить через товстий шар чистого піску і позбавляється усіх домішок. Окрім того, вода повинна бути позбавлена бактерій та мікроорганізмів. Це досягається системою обеззараження води, яких є чимало: від ручного додавання реагентів, наприклад, хлору, до станцій озонування та іонізації.

 Якщо хочете будувати басейни в Івано-Франківську в будинку або на вулиці, то ми допоможемо Вам в цьому. Для забезпечення комфортного купання басейн повинен підтримувати відповідну температуру (24-29 градусів Цельсія). Це забезпечує систему нагріву води. Нагрівати воду в басейні можна за допомогою електрики, системи опалення, або альтернативних джерел теплопостачання (сонце, вітер).

Під час встановлення басейну в Івано-Франківській області, підключимо декоративне водне освітлення. Для того щоб підкреслити і виділити красу вашого басейну можна скористатись декоративною водяною різноманітною підсвіткою. 

Допоможемо підібрати обладнання для вашого басейна. Монтуємо накриття для басейнів: літнє та стаціонарне для постійного купального сезону. Проектуємо та створюємо дизайн басейну за вашими побажаннями. 

 

Розміри бетонних басейнів залежать від призначення: чи це буде тренувально–плавальний, відпочинково–розважальний, чи оздоровчо–масажний. 

Тренувально–плавальний басейн характеризується, перш за все, довжиною плавальної доріжки (від 14). Ще однією ознакою плавальних басейнів є глибина: до 2,5–4,2 м.

Відпочинково–розважальними є басейни довжиною до 12 метрів, як правило, і глибиною від 1,2 до 1,6 м. В яких можна розташовувати також водні атракціони, зокрема, протитечії. Яка дозволяє використовувати басейн також як тренувальний. Ще можна обладнати басейн шийним масажем, так званим гейзером, тощо. 

 Надаємо (в разі потреби), консультативні послуги по догляду за станом води в басейні, а також по монтажу басейнів із залізобетону довільної форми.

Використовуємо матеріали і обладнання відомих брендів: MTS, SPECK, BEHNKE, EMAUX, KRIPSOL, DINOTEC.

На ринку басейнів Івано-Франківщини ми з 1999 року. Активно ведемо будівництво басейнів в Буковелі. Перед будівництвом басейну продумайте, яким він буде. Побудуйте басейн надовго!

Вибрати басейн непросто. Сьогодні існує більше 20 способів будівництва басейну від більш примітивних, до екзотичних.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
 • Opens in a new tab
 • Opens in a new tab
×
×

Кошик