Павільйони для басейнів

Павільйони для басейну (накриття для басейнів) торгової марки Idealcover – сучасні тенденції комфортного відпочинку

Вода може подарувати масу незабутніх відчуттів, приємне розслаблення, велика кількість позитивних емоцій. Тому басейн – це один з ідеальних варіантів здорового активного відпочинку.

Але не варто забувати, що при використанні басейну можуть виникати ситуації, що стосуються експлуатації басейну, наприклад:

• Як запобігти попаданню бруду в басейн?

• Як зберегти воду теплою більш тривалий час?

• Що робити, якщо якість води погіршується при кожному випаданні дощу?

• Як організувати безпечне перебування дітей або домашніх тварин поблизу басейну?

 

 

Павільйони для басейну (накриття для басейнів) – ідеальний варіант для вирішення цих проблем. Вони гарантують безпеку дітей і тварин у період, коли басейн не використовується. Також павільйони для басейну (накриття для басейнів) допомагають підтримувати оптимальний температурний режим в басейні, допоможуть уникнути забруднення води в басейні.

Безпека! Вам не доведеться турбуватися про те, що діти і тварини гуляють без нагляду у дворі. Павільйони для басейну (накриття для басейнів) забезпечені низкою елементів безпеки (блокатори, дверні замки і т.д.). Якщо у Вас встановлені накриття для басейнів, можна запобігти ряд можливих непередбачених ситуацій, пов’язаних з басейном.Павільйони для басейну (накриття для басейнів) забезпечені елементами безпеки (блокатори, дверні замки і т.д.).

Температурний режим! Павільйони для басейну (накриття для басейнів) виготовляються з певної кількості складових. До них відносяться покрівельні листи з полікарбонату. Вони використовуються для будівництва корпусу і ефективно збільшують температуру води в басейні. Якщо у Вас є павільйони для басейну (накриття для басейнів), купальний сезон може продовжитися на кілька місяців. Павільйони для басейну (накриття для басейнів) – це значна економія при експлуатації басейну.

Чиста вода, як з джерела! Набридло постійно чистити басейн від трави, листя, комах і т.д.? Павільйони для басейну (накриття для басейнів) – порятунок у такій ситуації. При кожному випаданні дощу збільшується рівень рН у воді басейну. Для його стабілізації доводиться використовувати хімічні засоби. Павільйони для басейну (накриття для басейнів) дозволить забути про забруднення води в басейні і необхідності використання великої кількості дезінфікуючих засобів.

З якого матеріалу виготовляються павільйони для басейну?

Павільйони для басейну (накриття для басейнів) зроблені зі спеціального алюмінієвого сплаву, який може бути оброблений срібним елоксом шляхом анодування, порошковим фарбуванням або декоруванням. З цього матеріалу виготовляються всі несучі частини, арки і павільйони для басейну (накриття для басейнів) в цілому. Різноманітність колірних рішень у виготовленні павільйону дає можливість втілювати найсміливіші дизайнерські ідеї.

Для покриття поверхні конструкції використовується органічне скло і прозорий стільниковий полікарбонат. Завдяки фізичним властивостям цих матеріалів, павільйони для басейну (накриття для басейнів) здатні акумулювати сонячну енергію, тим самим збільшуючи температуру води в басейні в середньому на 8 ° C. Павільйони для басейну (накриття для басейнів) мають UV захист і обробку поверхні «NO DROP».

Павільйони для басейну (накриття для басейнів) – великий модельний ряд, новітні дизайнерські рішення

Павільйони для басейну (накриття для басейнів) можуть бути різними. Кожен бажаючий може вибрати павільйони для басейну (накриття для басейнів) на свій смак. Павільйони для басейну (накриття для басейнів) допоможуть не тільки забезпечити безпеку басейну і його чистоту, павільйони для басейну (накриття для басейнів) зрадять Вашому двору або саду елегантний і неповторний вигляд.

Всі павільйони для басейну (накриття для басейнів) можуть виготовлятися з мінімальною висотою від 55 см. Це особливо підійде для тих, хто хоче, щоб павільйони для басейну (накриття для басейнів) були якомога менше помітні.У даному випадку ми рекомендуємо, щоб павільйони для басейну (накриття для басейнів) були зроблені під дерево.Павільйони для басейну (накриття для басейнів) будуть виглядати як ніби вони зроблені з дерева в’яза або сосни.

Крім того, павільйони для басейну (накриття для басейнів) можна забарвити відповідно з колірною шкалою RAL. Ви зможете підібрати колір павільйону в залежності від кольору вікон, штукатурки або інших деталей Вашого будинку.

Також павільйони для басейну (накриття для басейнів) можна зробити високими для вільного пересування всередині.Павільйони для басейну можуть служити зимовим садом або використовуватися для зберігання садових меблів.

У погану погоду павільйони для басейну (накриття для басейнів) просто необхідні для створення гарного відпочинку в басейні. Усередині павільйону можна зберегти приємну атмосферу, уникаючи вітру, який може порушити цю ідилію.Ніщо не завадить Вам насолодитися заслуженим відпочинком після важкого робочого дня або в довгоочікуваний вихідний.

Батутні накриття для басейну

Кращим способом підтримувати чистоту і затишок в басейні стане придбання накриття для басейну (укриття басейнів). Накриття для басейну (укриття басейнів) має оригінальний зовнішній вигляд, який функціонально доповнить будь-який тип басейну.

У випадки, якщо Ви шукаєте більш економний варіант накриття для басейну (укриття басейнів), пропонуємо батутні безкаркасні накриття для басейнів (укриття басейнів), у виготовленні яких використовуються новітні технології.

Безкаркасні зимові накриття для басейнів – це практичні батутні укриття басейнів, що забезпечують максимальну водонепроникність.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) виготовляються з міцної поліпропіленової ситотканини, що витримує навантаження більше 350 кг / см кв. Зимові накриття для басейнів (укриття басейнів) екологічні і хімічно стійкі. Завдяки характеристикам високоякісних матеріалів, зимові накриття для басейнів (укриття басейнів) мають антибактеріальні, антигрибкові і світлостабілізуючі властивості.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) виготовляються з урахуванням розмірів і форм басейну, а також особливостей встановлення та місця розміщення басейну.

Також при підборі батутних укриттів для басейнів варто враховувати наявність додаткового обладнання, такого як сходи, водоспади, гірки і т.д.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) такого типу, практичні і зручні в експлуатації, за ними легко доглядати, тому з таким накриттям вода в басейні буде завжди чистою.

Зимові накриття для басейну (укриття басейнів) встановлюються безпосередньо над водною гладдю за допомогою спеціальних кріплень, роблячи басейн практично непомітним.

Контакти

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
  • Opens in a new tab
  • Opens in a new tab
×
×

Кошик